Opis funkcji Hitachi Be Ir3

Hitachi Be Ir3 to oprogramowanie służące do śledzenia i analizowania danych o ruchu użytkowników w sieci. Jest ono wykorzystywane do tworzenia raportów i analizy danych, które mogą być wykorzystane do wykrywania anomalii, weryfikacji danych, diagnostyki i poprawy wydajności sieci. Program umożliwia śledzenie ruchu sieciowego zarówno w czasie rzeczywistym, jak i zgodnie z określonym harmonogramem. Użytkownicy mogą wykorzystać funkcję wizualizacji danych, aby łatwiej zrozumieć wyniki analizy. Oprogramowanie posiada także szereg narzędzi do monitorowania i zarządzania ruchem sieciowym, które pozwalają użytkownikom na skuteczny nadzór nad siecią. Be Ir3 od Hitachi oferuje użytkownikom szereg korzyści, w tym wsparcie dla wielu protokołów sieciowych, możliwość monitorowania i zarządzania ruchem sieciowym oraz bogatą funkcjonalność wizualizacji danych.

Ostatnia aktualizacja: Opis funkcji Hitachi Be Ir3

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

ziutek2002 10 Jan 2004 20:49 7538

 • #1Level 20  

  #1

  Czy któryś z kolegów mógłby mi pomóc znależć oznaczenia skrutów pisanych na radiach (RDS RPT PTY itd), nie mogę nic takiego znależć, chyba marny ze mnie,, szperacz''. Pozdrawiam...

 • #2SatComLevel 16  #2

  poszukaj dobrze albo udaj się do najbliższego salonu car audi po katalog tam będziesz miał wszystkie skróty wyjaśnione.

 • #3wojtek12345Level 23  

 • #4R-CLevel 11  #4

  Witam!

  tu masz opisy funkcji w radiachPozdrawiam!!!

 • #5#5

  Wielkie dzięki.

Opis technologii, dzięki której można przenieść obraz ze smartfona na ekran telewizora.

Ogromną zaletą smartfonów jest ich kompatybilność, lecz stosunkowo niewielkich rozmiarów ekran dosyć mocno ogranicza jego możliwości. Oglądanie filmów czy przeglądanie Internetu na kilku calowym wyświetlaczu nie każdemu może pasować. Istnieje rozwiązanie tego problemu, które polega na przesyłaniu obrazu z telefonu bezpośrednio na ekran telewizora. Tym rozwiązaniem jest właśnie funkcja Miracast, określana również mianem Chromecast, Screen Mirroring, Google Cast, SmartView, itp. Niestety, w przeciwieństwie do Bluetooth nie jest to technologia zunifikowana, dlatego każdy z producentów może nazywać ją, jak mu się tylko podoba.

CO TO JEST MIRACAST?

Miracast to technologia certyfikowana przez stowarzyszenie Wi-Fi Alliance zrzeszające najróżniejszych producentów z całego świata specjalizujących się w protokołach sieci bezprzewodowych, oprogramowaniach i układach scalonych. Miracast umożliwia bezprzewodowe połączenie urządzeń elektronicznych (w naszym przypadku jest to smartfon) z telewizorami lub monitorami. Dzięki temu możemy udostępniać treści, a także wyświetlać je bezpośrednio na dużym ekranie. Oznacza to, że np. film oglądany na małym wyświetlaczy „przerzucamy” na TV. Żeby doszło do połączenia, wszystkie sprzęty muszą posiadać certyfikat Wi-Fi Certified Miracast. Listę dostępnych urządzeń znajdziecie pod tym linkiem.

JAK DZIAŁA MIRACAST?

Z Miracastem wiąże się sporo problemów, ponieważ nawet urządzenia, które wspierają tę technologię, nie zawsze są w stanie nawiązać łączność. Jednocześnie każdy producent smartfonów oraz telewizorów wykorzystuje inny system połączenia, dlatego szukajcie w Waszych urządzeniach nazw, które wymieniłem we wstępie. Nie opisuję konkretnych metod połączenia, gdyż szybko mogą przestać być aktualne. Niestety, ale w smartfonach Samsunga, Apple’a i innych producentów, system działa inaczej. Nieraz trzeba pobrać specjalną aplikację, która aktywuje tę funkcję w smartfonie. W tym miejscu znajdziecie m. in. poradnik, jak użyć funkcji Screen Mirroring w sprzęcie Samsunga. Większość producentów również udostępnia tego typu tutoriale, dlatego konkretnych informacji szukajcie na ich oficjalnych stronach.

W Miracast łączność nawiązywana jest dzięki Wi-Fi, jednakże zarówno smart TV, jak i telefon nie muszą korzystać z tej samej sieci. Do połączenia dochodzi za pomocą tzw. sieci wewnętrznej, tworzonej pomiędzy dwoma urządzeniami. Konieczne jest więc, żeby nadajnik (PC, smartfon, itp. ) posiadał wbudowaną kartę sieciową wspierającą funkcję Wi-Fi Direct. Żeby doszło do nawiązania łączności, wystarczy w telefonie wybrać odpowiednio odbiornik, na który chcemy przesyłać obraz. I to właściwie tyle.

Jeżeli nie macie w domu smart TV, to jeszcze nie jesteście na straconej pozycji. Do kupienia są bowiem specjalne dongle, które umożliwiają połączenie z Internetem, co jednocześnie dosyć często przekłada się na wspieranie technologii Miracast. Wystarczy, że wetkniecie „palucha” do gniazda USB i możecie już sparować smartfona z donglem. Powodzenia przy próbie nawiązania łączności!

Szukacie innych poradników? Sprawdźcie, co mamy wam do zaoferowania:

 • Pasty termoprzewodzące do chłodzenia procesorów. Jak schłodzić procesor?
 • Udostępnianie gier na Steam. Opis funkcji Steam Family Sharing
 • Udostępnianie znajomym gier na PS4. Jak ustawić konto podstawowe?
 • Gra zdalna PS4. Jak grać w gry z PlayStation 4 na PC?
 • Udostępnianie gier na Steam. Opis funkcji Family Sharing
 • Jak wyczyścić pamięć w telefonie?
 • Jak przyspieszyć pracę komputera?
 • Jak uratować zalany telefon?
 • Jak wyczyścić komputer z kurzu?

 • Jeżeli macie własne, ciekawe spostrzeżenia na poruszony w powyższym tekście temat, bądź w ogóle nie zgadzacie się z moją publikację lub po prostu chcecie podzielić się swoją opinią, skontaktujcie się ze mną! Znajdziecie mnie na profilu facebookowym Ekspert Ceneo, gdzie czekam na wasze wiadomości oraz komentarze pod wpisami. Na większość staram się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe, jeśli oczywiście jest to konieczne.

  Autor: Łukasz Morawski

  

  Opis funkcji Hitachi Be Ir3

  Bezpośredni link do pobrania Opis funkcji Hitachi Be Ir3

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Opis funkcji Hitachi Be Ir3